// FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Koszt wysyłki wliczony jest w cenę zestawu komputerowego. Dodatkowo każda przesyłka jest ubezpieczona w kwocie równej wartości zamówienie oraz aby zabezpieczyć  dodatkowo wysyłaną stację roboczą, wybierana jest dostawa niestandardowa (paczka nie może zostać poddana sortowaniu maszynowemu, tylko sortowanie ręczne). 

Czas realizacji  zależy od wielu czynników: dostępności części, aktualnej ilości realizacji, braków w branży i wielu innych czynników. Standardowy czas realizacji to od 5 do 15 dni roboczych. Czas ten jednak może się wydłużyć w przypadku bardziej skomplikowanych stacji roboczych. Czas dostawy to około 1-2 dni robocze. 

Istnieje wiele różnych sprzedawców stacji roboczych. Niektórzy sprzedają tylko części, inny sprzedają je hurtowo a jeszcze inni sprzedają stacje robocze specjalnie skonfigurowane do potrzeb klientów. My jesteśmy tym trzecim typem sprzedawców. Firmy sprzedające tylko części mogą mieć minimalne koszty pracy, brak czasu zainwestowanego w doradztwo, brak wsparcia posprzedażowego itp. Bezpośrednie porównywanie cen między różnymi typami sprzedawców nie jest możliwe. Jeśli znajdziesz skompletowaną stację roboczą z obsługą za niższą cenę, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Nasza firma ma wiele zalet. Zamówienie jest budowane ręcznie i sprawdzane indywidualnie, przeprowadzamy testy stabilności. Wierzymy, że nasze niestandardowe dostosowywanie systemów daje nam dużą przewagę nad konkurencją. Zamiast kupować ogólny, gotowy system, każda zbudowana przez nas stacja robocza może zostać zmodyfikowana i dostosowana tak, aby odpowiadała Twoim potrzebom.

Optymalizację techniczną: dopasujemy wszystkie podzespoły stacji roboczej pod Twoje wymagania. Pełna personalizacja wydajności.

Dostosowanie wielkości stacji w zależności od potrzeb:  duża obudowa, szafa serwerowa czy kompaktowa jednostka? Wybór zależy od Ciebie.

Wybór dodatków. Estetyka jest równie ważna. Kolor, kształt, wygląd, dodatkowe podświetlenie, wszystko jesteśmy w stanie zmienić i dopasować.

Każdy zakupiony u nas komputer posiada legalny, wgrany system operacyjny – Windows lub Linux.

Aktualizujemy bios do najnowszej wersji oraz konfigurujemy sterowniki podzespołów.

Z odpowiedzią na to pytanie przychodzi nasza firma. Jedyne co musisz zrobić to poinformować nas do czego będziesz używać tego komputera oraz jaki budżet możesz przeznaczyć na zakup stacji roboczej. Najlepiej skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy, a my dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić Ci wszystkie opcje i powiedzieć, dlaczego warto wybrać te części, które zasugerowaliśmy. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytanie i wyjaśnimy wątpliwości.

Oferujemy poniższe metody płatności:

1. Płatność fakturą proforma, czyli płatność całej sumy z góry na wystawioną fakturę proformę. Po jej opłaceniu przestępujemy do realizacji (najszybsza i najczęściej wybierana opcja).

2. Płatność 50% fakturą proforma i 50% przy odbiorze (maksymalnie 5 tyś zł brutto przy odbiorze (poza terenem miasta Łodzi)).

3. Leasing

4. Raty

Zamówienia realizujemy tylko i wyłącznie na terytorium Polski.

Oczywiście istnieje możliwość spotkania się z nami po wcześniejszym umówieniu się. 

biuro@pixelkom.pl

Zachęcamy również do kontaktu E-mail.
Na wszystkie maile odpowiadamy tak szybko, jak to tylko możliwe!

(+48) 793 335 003

Masz pytania dotyczące Twojej przyszłej stacji roboczej?
Nasi eksperci ds. optymalizacji sprzętowej są do Twojej dyspozycji.

Realizacje na terenie całej Polski

Chcesz się z nami spotkać?
Po wcześniejszym umówieniu się istnieje możliwość spotkania pod adresem:
Łódź - ul. Narutowicza 40/ul. Piłsudskiego 85.

Zadaj nam dowolne pytanie!

Jeśli na liście brakuje pytania które Cię nurtuje to skontaktuj się z nami! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.