O PROMOCJI

KOMPUTER DLA ARCHITEKTA PERSONALIZOWANY POD TWOJE POTRZEBY

Jesteś architektem? Tworzysz zawodowo wizualizacje oraz plany budynków? Najnowsza promocja w PIXELKOM to okazja dla ARCHITEKTÓW, aby kupić spersonalizowaną stacje roboczą dostosowaną pod programy, tak aby uzyskać maksimum wydajności. Całość wykonana przez certyfikowanych specjalistów do spraw sprzętowych.

Pełna Optymalizacja

Największa Wydajność.
Rozsądna Cena.

Na podstawie wymagań oraz programów w jakich pracujesz na co
dzień dopasowujemy odpowiednie podzespoły, tak aby uzyskać
możliwie największą wydajność w Twoim budżecie.

O FIRMIE

Dlaczego Pixelkom?
To Proste!

Doświadczenie poparte Realizacjami

Wykonaliśmy setki stacji roboczych dla naszych klientów. Budowaliśmy komputery dla architektów, grafików, montażystów wideo, a nawet do machine learning’u. Wszystko w oparciu o wymagania programów oraz testy wydajnościowe. Nie próżnujemy – ZAWSZE działamy na dobro klienta.

Certyfikowani Specjaliści

Nasza firmę prowadzimy my – pasjonaci komputerowi. Doświadczenie budowane przez całe życie dało efekty w karierze zawodowej. Świadczymy usługi jako kompetentni, kwalifikowani specjaliści ds. optymalizacji komputerowej. Wyróżnia nas INDYWIDUALNE PODEJŚĆIE do każdej realizacji.

Ocena 5/5 Google Moja Firma

Ponad 100 opinii na Google i wszystkie pięciogwiazdkowe. To nasz największy powód do dumy. Dbamy o dobro naszego klienta. Wyróżnia nas szczerość, profesjonale podejście oraz gwarancja zadowolenia z wydajności stacji roboczej.

Od Ludzi Dla Ludzi

Jesteśmy pasjonatami komputerowymi. Mieliśmy dość gotowych stacji komputerowych „do wszystkiego”, więc wzięliśmy sprawy w swoje ręce. Personalizujemy komputery mocno pod typ pracy, tak aby uzyskać maksymalną wydajność w rozsądnej cenie.
117062899_635411080692080_3619149175846267974_n

ZOBACZ

Liczne Realizacje

POZNAJ

Opinie Naszych Klientów
Rewelacja 🙂 Pełna profeska. Polecam każdemu kto chce złożyć komputer pod konkretne zastosowanie. Kontakt z klientem na bardzo wysokim poziomie, inne firmy mogą się uczyć. Sposób wysyłki sprzętu również świetny - z tak dobrze zabezpieczoną paczką nie miałem jeszcze do czynienia!
Kamil Szyler
5/5
Bardzo dobra, profesjonalna i miła obsługa, towar zgodny z zamówieniem, szybka realizacja, żadnych kłopotów z przesyłką, no i fachowe doradztwo w temacie dalszej rozbudowy komputera. Oby więcej takich firm.
Bronislav Tchaban
5/5
Stacja dla architekta. Zdecydowanie polecam usługi Pana Tomasza! Profesjonalne doradztwo, odpowiedzi na pytania oraz stałe informowanie o postępach w przygotowaniu stacji. Sympatycznie, bez udziwnień, wszystko jasno i klarownie. Mieszkam k/ Warszawy - stacja jechała do mnie niecałą dobę 🙂 Zdecydowanie polecam i będę tu wracał.
Łukasz Rybaczuk
5/5
Potrzebujesz indywidualnej konfiguracji stacji roboczej?
Szybka wiadomość