O PROMOCJI

KOMPUTER DLA GRACZA DEDYKOWANY POD NAJNOWSZE TYTUŁY

Jesteś graczem? Dbasz regularnie o Twojego skill’a? Najnowsza promocja w PIXELKOM to okazja dla Gamer’ów, aby kupić spersonalizowaną stacje roboczą dostosowaną pod interesujące ich tytuły, tak aby uzyskać maksimum wydajności i FPS. Całość wykonana przez certyfikowanych specjalistów do spraw sprzętowych.

Pełna Optymalizacja

Największa Wydajność.
Rozsądna Cena.

Na podstawie wymagań oraz programów w jakich pracujesz na co
dzień dopasowujemy odpowiednie podzespoły, tak aby uzyskać
możliwie największą wydajność w Twoim budżecie.

O FIRMIE

Dlaczego Pixelkom?
To Proste!

Doświadczenie poparte Realizacjami

Wykonaliśmy setki stacji roboczych dla naszych klientów. Budowaliśmy komputery dla architektów, grafików, montażystów wideo, a nawet do machine learning’u. Wszystko w oparciu o wymagania programów oraz testy wydajnościowe. Nie próżnujemy – ZAWSZE działamy na dobro klienta.

Certyfikowani Specjaliści

Nasza firmę prowadzimy my – pasjonaci komputerowi. Doświadczenie budowane przez całe życie dało efekty w karierze zawodowej. Świadczymy usługi jako kompetentni, kwalifikowani specjaliści ds. optymalizacji komputerowej. Wyróżnia nas INDYWIDUALNE PODEJŚĆIE do każdej realizacji.

Ocena 5/5 Google Moja Firma

Ponad 100 opinii na Google i wszystkie pięciogwiazdkowe. To nasz największy powód do dumy. Dbamy o dobro naszego klienta. Wyróżnia nas szczerość, profesjonale podejście oraz gwarancja zadowolenia z wydajności stacji roboczej.

Od Ludzi Dla Ludzi

Jesteśmy pasjonatami komputerowymi. Mieliśmy dość gotowych stacji komputerowych „do wszystkiego”, więc wzięliśmy sprawy w swoje ręce. Personalizujemy komputery mocno pod typ pracy, tak aby uzyskać maksymalną wydajność w rozsądnej cenie.
117062899_635411080692080_3619149175846267974_n

ZOBACZ

Liczne Realizacje

POZNAJ

Opinie Naszych Klientów
Rewelacja 🙂 Pełna profeska. Polecam każdemu kto chce złożyć komputer pod konkretne zastosowanie. Kontakt z klientem na bardzo wysokim poziomie, inne firmy mogą się uczyć. Sposób wysyłki sprzętu również świetny - z tak dobrze zabezpieczoną paczką nie miałem jeszcze do czynienia!
Kamil Szyler
5/5
Bardzo dobra, profesjonalna i miła obsługa, towar zgodny z zamówieniem, szybka realizacja, żadnych kłopotów z przesyłką, no i fachowe doradztwo w temacie dalszej rozbudowy komputera. Oby więcej takich firm.
Bronislav Tchaban
5/5
Stacja dla architekta. Zdecydowanie polecam usługi Pana Tomasza! Profesjonalne doradztwo, odpowiedzi na pytania oraz stałe informowanie o postępach w przygotowaniu stacji. Sympatycznie, bez udziwnień, wszystko jasno i klarownie. Mieszkam k/ Warszawy - stacja jechała do mnie niecałą dobę 🙂 Zdecydowanie polecam i będę tu wracał.
Łukasz Rybaczuk
5/5
Potrzebujesz indywidualnej konfiguracji stacji roboczej?
Szybka wiadomość