Komputer na zamówienie

Potrzebujesz najwyższej jakości sprzętu? Szukasz stacji roboczej lub stacji graficznej? Zależy Ci, aby Twój komputer był niezawodny i wydajny? Mamy rozwiązanie idealne dla Ciebie. Pomożemy i złożymy dla Ciebie komputer na zamówienie dostosowany do Twoich potrzeb.

Jak wiadomo komputera nie kupuje się codziennie. Warto więc się zastanowić do czego tak naprawdę będzie Ci potrzebny oraz na jakich parametrach szczególnie Ci zależy. Im dokładniej określisz na czym Ci zależy tym lepiej dopasujemy go do Ciebie.

Składamy stacje robocze zarówno dostosowane do wykonywania podstawowych czynności jak i dla zastosowań profesjonalnych dla:

   • grafików
   • architektów
   • projektantów
   • programistów
   • fotografów
   • montażystów, do obróbki filmów
   • graczy

Gotowe propozycje do nabycia w sklepach mają oczywiście wiele zalet, m.in. są przetestowane i niemalże od razu gotowe do użycia oraz większość z nich posiada zainstalowany system operacyjny. Jednak największą ich wadą jest brak możliwości dowolnej zmiany parametrów. Mogą one również zawierać tańsze, niższej jakości komponenty, które nie wpłyną na specyfikację zestawu, ale na jego żywotność.

Wybierając u nas komputer na zamówienie będziesz miał możliwość zarówno dopasowania wszystkich technicznych parametrów, jak również estetycznych aspektów takich jak kolor, wygląd, wielkość obudowy czy dodatkowe podświetlenie. Dodatkowo nie będziesz musiał się martwić, czy komponenty będą ze sobą dopasowane. Złożymy dla Ciebie cały zestaw oraz zainstalujemy system operacyjny. Zaktualizujemy bios do najnowszej wersji, zainstalujemy aktualne sterowniki zamontowanych podzespołów oraz zainstalujemy darmowego antywirusa, tak abyś od razu mógł uruchomić swój komputer i korzystać ze wszystkich jego zalet. Na życzenie klienta dokonamy bezpłatnie OC (overclocking) podzespołów. Po montażu każdy sprzęt jest skrupulatnie sprawdzany i testowany. Przeprowadzimy testy stabilności oraz sprawdzimy temperatury poszczególnych podzespołów w spoczynku oraz pod obciążeniem.

Każdy zakupiony u nas zestaw jest objęty 36 miesięczną gwarancją, a podzespoły w nim zawarte w zależności od gwarancji producenta. Komponenty jakie wykorzystujemy są nowe, pochodzą z polskiej dystrybucji.

Jesteśmy leganie działającą firmą oraz czynnym płatnikiem VAT, a na każde zamówienie wystawiamy fakturę VAT.

Każda wysyłana paczka jest ubezpieczona na pełną wartość realizowanego zamówienia. Oferujemy darmowy transport na ternie kraju oraz bezpłatny dojazd do klienta na terenie Łodzi. Na życzenie klienta do paczki dołączamy wszystkie oryginalne opakowania i załączone akcesoria.

W naszej ofercie znajdują się atrakcyjne formy płatności takie jak:

   • eRaty (za pośrednictwem banku Santander Consumer Bank, który oferuje bardzo niskie i korzystne oprocentowanie rat)
   • Leaselink (atrakcyjny leasing dla firm w 10 minut z procedurą opartą na autorskim oprogramowaniu dostępną 24/7)
   • GRENKE leasing (atrakcyjny leasing dla firm, raty leasingowe w całości zaliczane są do kosztów uzyskania przychodu)
   • Paylane formy płatności elektronicznej obsługiwane przez polskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Gdańsku, zajmujące się obsługą płatności w Internecie.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwość zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie doradzimy i złożymy komputer idealny dla grafika, fotografa, architekta czy programisty. Na Facebook’u znajdziecie Państwo kilka naszych przykładowych realizacji.

Złóż zapytanie

Złożenie zapytania nie jest wiążące. Po jego wypełnieniu w przeciągu 1-3 dni zostanie przesłana nasza oferta stacji roboczej na wskazany adres email. 

Ledy RGB, ramy RGB, chłodzenie wodne RGB.
ilość, SSD/HDD, wewnętrzny/zewnętrzny.
ilość, preferencje, płaski/zakrzywiony itp.
Używane programy, silniki renderujące które są wykorzystywane.