Komputer
na zamówienie.

Potrzebujesz najwyższej jakości sprzętu? Szukasz stacji roboczej lub stacji graficznej? Zależy Ci, aby Twój komputer był niezawodny i wydajny? Mamy rozwiązanie idealne dla Ciebie. Pomożemy i złożymy dla Ciebie komputer na zamówienie dostosowany do Twoich potrzeb.

Jak wiadomo komputera nie kupuje się codziennie. Warto więc się zastanowić do czego tak naprawdę będzie Ci potrzebny oraz na jakich parametrach szczególnie Ci zależy. Im dokładniej określisz na czym Ci zależy tym lepiej dopasujemy go do Ciebie. Składamy stacje robocze dla:

Montażystów
Architektów
Grafików
Programistów
Projektantów
6
// ZALETY

Komputer na zamówienie w Pixelkom to:

Gwarancja na 36 miesięcy

Każdy zakupiony u nas zestaw jest objęty 36 miesięczną gwarancją, a podzespoły w nim zawarte w zależności od gwarancji producenta. Komponenty jakie wykorzystujemy są nowe, pochodzą z polskiej dystrybucji.

Przeprowadzamy testy stabilności

Po montażu każdy sprzęt jest skrupulatnie sprawdzany i testowany. Przeprowadzimy testy stabilności oraz sprawdzimy temperatury poszczególnych podzespołów w spoczynku oraz pod obciążeniem.

Profesjonalnie zabezpieczona przesyłka

Każda wysyłana paczka jest ubezpieczona na pełną wartość realizowanego zamówienia. Oferujemy darmowy transport na ternie kraju oraz bezpłatny dojazd do klienta na terenie Łodzi. Na życzenie klienta do paczki dołączamy wszystkie oryginalne opakowania i załączone akcesoria. Karta gwarancyjna jest dorzucana do każdej przesyłki.

Co zyskujesz realizując komputer na zamówienie z nami?

Optymalizacja techniczna

Dopasujemy wszystkie podzespoły stacji roboczej pod Twoje wymagania. Pełna personalizacja wydajności.

Optymalizacja techniczna

Dopasujemy wszystkie podzespoły stacji roboczej pod Twoje wymagania. Pełna personalizacja wydajności.

Wielkość stacji

Duża obudowa, szafa serwerowa,
czy kompaktowa jednostka?
Wybór zależy od Ciebie.

Wielkość stacji

Duża obudowa, szafa serwerowa,
czy kompaktowa jednostka?
Wybór zależy od Ciebie.

Wybór dodatków

Estetyka jest równie ważna. Kolor, kształt, wygląd, dodatkowe podświetlenie?
Nie ma problemu.

Wybór dodatków

Estetyka jest równie ważna. Kolor, kształt, wygląd, dodatkowe podświetlenie?
Nie ma problemu.

System operacyjny

Każdy zakupiony u nas komputer posiada legalny, wgrany system operacyjny – Windows lub Linux.

Najnowszy bios

Aktualizujemy bios do najnowszej wersji oraz konfigurujemy sterowniki podezespołów.

Darmowy antywirus

Instalujemy antywirusa, tak abyś od razu mógł korzystać z wszystkich zalet stacji roboczej.

Potrzebujesz komputer
dostosowany do
Twoich potrzeb?

Uzupełnij formularz i uzyskaj bezpłatną wycenę komputera dostosowanego na miarę Twoich codziennych wyzwań.

Komputer na zamówienie - niezbędne elementy

Budując dedykowany komputer od podstaw, nie sposób pominąć najważniejszych elementów wpływających na całokształt komputera. Poniższy lista przedstawia opisy podzespołów, z których składa się zestaw komputerowy.

Procesor CPU

Procesor CPU (z ang. Central Processing Unit) to jeden z najważniejszych elementów, wpływających na zestaw komputerowy i jego konfigurację. Odpowiada on za obliczenia i wykonywanie wszystkich zadań jakie zachodzą na komputerze. Procesor dobieramy w zależności od potrzeb naszego klienta.

Karta graficzna

Czym byłaby wydajna jednostka do pracy bez odpowiedniej karty graficznej? Dopasowujemy podzespoły tak, aby były one dostosowane do programów w jakich pracujesz, lub tytułów gier, w jakich lubisz zanurzyć się podczas wieczornych sesji.

Płyta główna

Płytę główną wybieramy po wstępnej rozmowie z klientem, ponieważ musi być ona skrojona pod kartę graficzną, procesor CPU i ilość slotów pamięci ram. Dzięki temu wiemy, że każdy komponent będzie działał zgodnie ze swoim przeznaczeniem, ponieważ będzie on zsynchronizowany z płytą główną.

Dysk twardy

Dyski twarde komputera na zamówienie dzielą się na dwie główne kategorie, jakimi jest dysk ssd i dysk hdd. Dysk ssd to rekomendowany i zawsze montowany przez nasz zespół wybór, z uwagi na jego pięciokrotną przewagę w szybkości względem dysków hdd, które nadają się obecnie do magazynowania i archiwizowania plików.

Pamięć ram

Pamięć RAM (z ang. random access memory) jest jednym z najistotniejszych elementów każdego komputera do gier. Dodanie większych zasobów pamięci RAM może zwiększyć szybkość reagowania systemu operacyjnego oraz poprawić liczbę klatek na sekundę w programach, z jakich korzystasz na co dzień.

Chłodzenie procesora

Jak każdy inny mechaniczny element elektryczny, procesor CPU pod wpływem ilości obliczeń jaki wykonuje, naturalnie nagrzewa się. Aby wymarzony komputer mógł osiągnąć maksymalną wydajność, musi być odpowiednio chłodzony. Rekomendujemy wybór chłodzenia powietrznego, ze względu na jego niezawodność, trwałość i wydajność. Jeśli jednak zależy Tobie, aby podzespoły były chłodzone cieczą, nie stanowi to dla nas żadnego kłopotu.