Komputery do gier

Zestawy gamingowe – komputer do gier

W pixelkom oprócz składania i montażu profesjonalnych stacji roboczych, stacji graficznych, komputerów do renderingu czy komputerów dla programistów nie zapominamy oczywiście o graczach. Każdy lubi oderwać się od pracy i spędzić niedzielny wieczór grając w swoją ulubioną grę. Z tego względu team pixelkom wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich entuzjastów gier i proponuje swoje indywidualnie dopasowane do potrzeb graczy komputery do gier.

Przy składaniu komputera do gier nasz zespół obiera sobie jeden priorytetowy, najważniejszy cel – wybrać możliwie najwydajniejsze, sprawdzone, najlepsze i najbardziej opłacalne podzespoły do twojego komputera gamingowego. Nie uznajemy kompromisów. Najważniejsza jest dla nas wydajności, kultura pracy i ilość wyświetlanych fpsów. Komputery gamingowe składane przez pixelkom z racji olbrzymiej wiedzy o podzespołach i zdobytego latami doświadczenia pozwolą Ci cieszyć się płynną rozgrywką w twoich ulubionych grach. Możesz mieć pewność, że każda propozycja konfiguracji komputera do gier, którą Ci przedstawimy sprawdzi się wyśmienicie w każdej grzej w którą masz ochotę zagrać.

Wygląd

W zależności od preferencji klienta przy składaniu idealnego komputera do gier zwracamy również uwagę na wygląd jednostki. Stosujemy eleganckie, designerskie obudowy z przeszkolony panelem bocznym, które w połączeniu z idealnie dopasowanymi podzespołami z podświetleniem rgb, chłodzeniem wodnym czy systemem wentylatorów rgb sprawią, że twoja jednostka będzie się wyróżniać. Oczywiście u nas wygląd zawsze idzie w parze z odpowiednią funkcjonalnością i kulturą pracy, dlatego też stosowane przez nas obudowy zawsze cechuje odpowiedni przepływ powietrza, który jest niezbędny do prawidłowego chłodzenia zainstalowanych podzespołów.

Profesjonalny montaż

W trakcie naszego montaż zwracamy uwagę na każdy detal. Odpowiednie zarządzanie kablami sprawia, że wnętrze złożonego przez nas komputera wygląda schludnie i estetycznie. Dodatkowo po każdy montażu przeprowadzamy specjalistyczne testy obciążeniowe, aby sprawdzić stabilność i wydajność działania danej jednostki. Sprawdzamy temperatury poszczególnych podzespołów w czasie spoczynku oraz silnego obciążenia. Wszystkie testy potwierdzone są dołączonym do każdego złożonego zestawu certyfikatem z wynikami, który potwierdza stabilną pracę i działanie komputera.

Najwydajniejsze i najnowocześniejsze podzespoły

Przeglądając oferty różnych sklepów z gotowymi komputerami, z łatwością można zauważyć wiele różnic pomiędzy stosowanymi procesorami czy płytami głównymi. Bardzo często oferowane są bardzo stare konstrukcje, które zalegają danemu sprzedawcy na magazynie. W pixelkom składamy komputery na indywidualne zamówienie i wykorzystujemy tylko i wyłącznie najnowsze podzespoły, ponieważ zależy nam, aby nasi klienci mieli możliwie najwydajniejszy i najnowszy sprzęt do pracy.

Potrzebujesz indywidualnej konfiguracji stacji roboczej?