O nas

Pixelkom to firma specjalizująca się w składaniu specjalistycznych stacji graficznych, stacji roboczych oraz zestawów gamingowych. Składane przez nas jednostki dedykowane są wymagającym klientom, profesjonalistom którzy poszukują bezkompromisowej wydajności wykorzystywanego sprzętu.

Nasz zespół to pasjonaci sprzętu komputerowego, którzy od wielu lat są zafascynowani rozwojem wszelkiego rodzaju technologii IT. Przy doborze komponentów do komputerów stacjonarnych kierujemy się przede wszystkim najwyższą możliwą jakością oferowanych produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w 100% usatysfakcjonowani z dokonanych zakupów w naszym sklepie.

Oferujemy zarówno gotowe zestawy komputerowe składające się ze starannie dobranych podzespołów, jak i zestawy specjalnie skonfigurowane pod indywidualne potrzeby klientów. Na Państwa życzenie składamy profesjonalne stacje robocze, graficzne, czy też zestawy gamingowe dla prawdziwych pasjonatów gier komputerowych pozwalające na swobodną, płynną rozgrywkę w najwyższych detalach. Każdy ze złożonych przez nas zestawów przed wysyłką do klienta jest dokładnie sprawdzany i testowany za pomocą specjalistycznych programów.

Dla klientów, którzy pragną stworzyć swój własny zestaw komputerowy, zawsze służymy fachową poradą i pomocą w doborze odpowiednich podzespołów, konfiguracji sprzętu czy oprogramowania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem, e-mailem lub okienkiem live czat znajdującym się na stronie. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego punktu stacjonarnego mieszczącego się w Łodzi na ulicy Powszechnej 32.

Ponadto zespół Pixelkom oferuję również serwis, naprawę oraz diagnostykę podzespołów komputerowych. Świadczymy usługi instalacji systemu operacyjnego, oprogramowania, sterowników, formatowania, konfiguracji sprzętu oraz diagnostyki każdego z podzespołów.