// O Pixelkom

Budujemy Dedykowane
Stacje Komputerowe

Pixelkom to firma specjalizująca się w składaniu specjalistycznych stacji graficznych, stacji roboczych oraz zestawów gamingowych. Składane przez nas jednostki dedykowane są wymagającym klientom, profesjonalistom którzy poszukują bezkompromisowej wydajności wykorzystywanego sprzętu.

Indywidualne Podejście

Zestawy specjalnie skonfigurowane pod indywidualne potrzeby klientów. Każdy zestaw jest dokładnie sprawdzany i testowany.

Wykalifikowani Specjaliści

Nasz zespół to pasjonaci sprzętu komputerowego, którzy od wielu lat są zafascynowani rozwojem wszelkiego rodzaju technologii IT.

Najlepsze Podzespoły

Przy doborze komponentów do komputerów stacjonarnych kierujemy się przede wszystkim najwyższą możliwą jakością oferowanych produktów.

Gwarancja Zadowolenia

Każdy ze złożonych przez Pixelkom zestawów objęty jest 36 miesięczną gwarancją. Oferujemy wsparcie gwarancyjne, serwisowe.

// Nasze usługi

Czym Się Zajmujemy?

Budowa Dedykowanych Stacji Komputerowych

Specjalizujemy się w budowaniu ultra wydajnych stacji roboczych pod konkretne środowisko pracy naszych klientów, tak aby uzyskać najlepszy możliwy efekt końcowy.

Optymalizacja
Sprzętowa

Komputery personalizujemy na etapie budowy, tak aby każdy element uzupełniał wydajnościowo pozostałe. W rezultacie daje to najwyższą możliwą optymalizację.

Diagnostyka Komputerowa

Zajmujemy się również diagnostyką podzespołó, serwisem oraz naprawą. Świadczymy również usługi instalacji systemu, sterowników, formatowania itd.

Doradztwo Konfiguracyjne

Zawsze służymy fachową poradą i pomocą w doborze odpowiednich podzespołów, konfiguracji sprzętu czy oprogramowania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem, e-mailem lub chat'em.

Render farm'y
Serwery

Tworzymy render farmy, render nody i serwery do zaawansowanych obliczeń dostosowanych do danego oprogramowania. Zbudowane z wielu procesorów i kart graficznych.

Wyposażenie
Firm

Wyposażamy firmy w odpowiednie jednostki do pracy pod konkretne zastosowania. Zapewniamy wydajne stacje, darmową wysyłkę, serwis oraz trzyletnią gwarancję.

dlaczego-my

// Dlaczego my

Dlaczego Warto
Wybrać Pixelkom?

Doświadczenie

Nasi pracownicy to najlepszej klasy specjaliści w swoich dziedzinach, którzy zawsze chętnie służą radą i pomocą naszym klientom. Wykonaliśmy setki stacji roboczych dla naszych klientów.

Indywidualne podejście

Dopasowujemy naszą ofertę zarówno pod potrzeby klienta, jak i branże, w której dana stacja robocza będzie działać. Indywidualne podejście pozwala nam dobrać najlepszy sprzęt w zależności od zastosowania, w zależności czy potrzebujemy komputer do pracy, projektowania, renderowania czy grania.

Fachowe doradztwo

Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu oraz będą do Państwa dyspozycji na każdym etapie realizacji zamówienia, jak również oferujemy wsparcie posprzedażowe. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu +48 793 335 003 w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz drogą mailową biuro@pixelkom.pl.

Gwarancja jakości

Każdy ze złożonych przez Pixelkom zestawów objęty jest 36 miesięczną gwarancją. Zainstalowane w zestawach podzespoły mogą posiadać dłuższy okres gwarancji w zależności od producenta. W takich wypadkach również oferujemy wsparcie gwarancyjne, serwisowe.

// Opinie

Naszych Klientów

5/5
5/5

Rewelacja, Pełna profeska.

Polecam każdemu kto chce złożyć komputer pod konkretne zastosowanie. Kontakt z klientem na bardzo wysokim poziomie, inne firmy mogą się uczyć. Sposób wysyłki sprzętu również świetny - z tak dobrze zabezpieczoną paczką nie miałem jeszcze do czynienia!
Kamil Szyler
Opinia Google
5/5
5/5

Stacja dla architekta. Zdecydowanie polecam.

Profesjonalne doradztwo, odpowiedzi na pytania oraz stałe informowanie o postępach w przygotowaniu stacji. Sympatycznie, bez udziwnień, wszystko jasno i klarownie. Mieszkam k/ Warszawy - stacja jechała do mnie niecałą dobę. Zdecydowanie polecam i będę tu wracał.
Łukasz Rybaczuk
Opinia Google

// Artykuły

Strefa Wiedzy

// Zobacz

Nasze Realizacje