do kasy suma: 0,00 zł
Dlaczego my?

Dlaczego Pixelkom ?

 

Doświadczeni pracownicy

Nasi pracownicy to najlepszej klasy specjaliści w swoich dziedzinach, którzy zawsze chętnie służą radą i pomocą naszym klientom.

 

Fachowe doradztwo

Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu oraz będą do Państwa dyspozycji na każdym etapie realizacji zamówienia, jak również oferujemy wsparcie posprzedażowe. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu +48 793 335 003 w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz drogą mailową sklep@pixelkom.pl.

 

Indywidualne podejście

Każdy klient jest dla nas bardzo ważny, dlatego zawsze służymy fachową poradą i staramy się dopasowywać naszą ofertę zarówno pod klientów indywidualnych, a także firmy. Indywidualne podejście pozwala nam dobrać najlepszy sprzęt w zależności od zastosowania, w zależności czy potrzebujemy komputer do pracy, projektowania, renderowania czy grania. Dla  firm przygotowujemy specjalistyczne stacje robocze, graficzne indywidualnie skonfigurowane pod potrzeby i branże danej firmy.

 

Kompleksowość

Pixelkom oprócz fachowej porady w doborze sprzętu do projektowania, obróbki grafiki, renderowania czy grania oferuje również szeroki wachlarz usług:

  • usługa montażu, specjalistyczne przetestowanie sprzętu;
  • naprawa komputerów;
  • instalacja i reinstalacja systemu operacyjnego;
  • podkręcanie procesorów;
  • instalacja i reinstalacja sterowników podzespołów;
  • Formatowanie dysków;
  • Przenoszenie i odzyskiwanie danych.

 

Firmowy transport na terenie Łodzi

Specjalnie dla klientów z Łodzi oferujemy darmowy dojazd do klienta w celu zmontowania i podłączenia zestawu komputerowego, tak aby był od razu gotowy do użytku i nie wymagał żadnej dodatkowej pracy naszego klienta.

 

Gwarancja

Każdy ze złożonych przez Pixelkom zestawów objęty jest 36 miesięczną gwarancją. Zainstalowane w zestawach podzespoły mogą posiadać dłuży okres gwarancji w zależności od producenta. W takich wypadkach również oferujemy wsparcie gwarancyjne, serwisowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl