do kasy suma: 0,00 zł
Leasing

  • Minimum formalności – liczbę wymaganych dokumentów ograniczyliśmy do minimum. Wystarczy wniosek, dokumenty tożsamości osób reprezentujących firmę oraz dokument rejestrowy.

  • Indywidualna obsługa i wsparcie na każdym etapie – GRENKE to ekspert w dziedzinie leasingu IT, dzięki czemu możesz liczyć na pomoc, doradztwo i najwyższą jakość obsługi.

  • Korzyści podatkowe – raty leasingowe w całości zaliczane są do kosztów uzyskania przychodu, dzięki temu leasing wpływa na obniżenie podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym. Urządzenia nie muszą być amortyzowane dłużej niż są efektywnie wykorzystywane.

  • Ochrona kapitału firmy  leasing, w odróżnieniu od zakupu, nie narusza zdolności kredytowej, nie obciąża bilansu i tym samym nie pogarsza kondycji firmy. Przeciwnie – korzystanie z nowej technologii za pomocą leasingu jednocześnie poprawia wypłacalność firmy, wynik w bilansie oraz rating.

  • Dostęp do najnowszych technologii  leasing zapewnia stały dostęp do innowacyjnych rozwiązań. Firma nie zamraża kapitału, ale zarabia korzystając ze sprzętu, płacąc tylko miesięczne lub kwartalne raty. W efekcie osiąga to, na czym nam zależy – rozwój!

  • Większe możliwości inwestycyjne  wybór leasingu to brak konieczności zamrażania kapitału, a co za tym idzie firma może sobie pozwolić na kolejne inwestycje. Jest to szczególnie ważne w wypadku sprzętu IT, który często podlega wymianie i stale wymaga uaktualniania. Dogodne raty leasingu GRENKE pozwalają korzystać z najnowocześniejszego sprzętu zawsze, gdy jest potrzebny.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl