Składanie komputerów Łódź

Poszukujesz profesjonalnej stacji roboczej lub graficznej idealnie dopasowanej do indywidualnych wymogów – stabilnej, wydajnej, o parametrach i dodatkach, których rzeczywiście potrzebujesz do codziennej pracy? A może jesteś fanem gier online i zależy Ci na zestawie gamingowym, który umożliwi Ci wydobycie każdego detalu z najnowszych tytułów, pozwoli cieszyć się piękną grafiką i błyskawicznie reagować na każde posunięcie przeciwnika?

A może jesteś fanem gier online i zależy Ci na zestawie gamingowym, który umożliwi Ci wydobycie każdego detalu z najnowszych tytułów, pozwoli cieszyć się piękną grafiką i błyskawicznie reagować na każde posunięcie przeciwnika?

W Pixelkom przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla osób takich jak Ty – składanie komputerów. Łódź to nasz główny teren działania (siedziba firmy mieści się przy ul. Powszechnej 32), ale gotowe zestawy wysyłamy do Klientów z całej Polski (paczki ubezpieczamy na pełną wartość zamówienia).

Składanie komputerów Łódź – jak pracujemy?

Dokładnie poznamy Twoje zawodowe lub prywatne potrzeby i złożymy jednostkę idealnie wpisującą się w oczekiwania. Wcale nie musisz znać się na komputerach. Wystarczy, że opowiesz lub opiszesz nam, na czym Ci zależy, a nasi doświadczeni specjaliści IT dobiorą komponenty i specjalnie dla Ciebie złożą komputer o parametrach, których nie znajdziesz w gotowych zestawach.

To od Ciebie zależy typ procesora i karty graficznej, pojemność pamięci RAM, potrzebna przestrzeń dyskowa na aktualne projekty, pojemność dysku HDD oraz wiele innych parametrów, które przesądzają o wydajności i płynności pracy składanej stacji. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone podzespoły polskiego pochodzenia, które najczęściej objęte są długą gwarancją producenta.

Przygotowana stacja będzie nie tylko niezawodna i idealnie dopasowana do charakteru pracy lub rozrywki. Składanie komputerów na indywidualne zamówienie pozwoli Ci także dobrać ciekawy design, ponieważ dla nas estetyka również ma duże znaczenie. Możesz wybrać kolor, wielkość i wygląd obudowy, dodatkowe podświetlenie oraz inne dodatki.

Potrzebujesz wsparcia
w budowie komputera?

Uzupełnij formularz i uzyskaj bezpłatną wycenę komputera dostosowanego na miarę Twoich codziennych wyzwań.

Składanie komputerów – co zyskujesz powierzając to nam?

Każdy złożony zestaw dokładnie testujemy za pomocą specjalistycznych programów. Zainstalujemy również wybrany system operacyjny i najnowsze sterowniki, zaktualizujemy system BIOS i wgramy darmowy program antywirusowy. Dzięki temu będziesz mógł od razu uruchomić swoją nową stację i korzystać ze wszystkich jej funkcji. Na zestaw otrzymasz 36 miesięcy gwarancji!

Optymalizacja techniczna

Dopasujemy wszystkie podzespoły stacji roboczej pod Twoje wymagania. Pełna personalizacja wydajności.

Nieograniczona personalizacja

Estetyka jest równie ważna. Kolor, kształt, wygląd, dodatkowe podświetlenie? Nie ma problemu.

Dowolna wielkość stacji

Duża obudowa, szafa serwerowa, czy kompaktowa jednostka? Wybór zależy od Ciebie.

Legalny system operacyjny

Każdy zakupiony u nas komputer posiada legalny, wgrany system operacyjny – Windows lub Linux.

Najnowszy bios

Aktualizujemy bios do najnowszej wersji oraz konfigurujemy sterowniki podzespołów.

Wgrany antywirus w cenie

Instalujemy antywirusa, tak abyś od razu mógł korzystać z wszystkich zalet stacji roboczej.

Zobacz co mówią o współpracy nasi klienci

5/5
5/5

Rewelacja, Pełna profeska.

Polecam każdemu kto chce złożyć komputer pod konkretne zastosowanie. Kontakt z klientem na bardzo wysokim poziomie, inne firmy mogą się uczyć. Sposób wysyłki sprzętu również świetny - z tak dobrze zabezpieczoną paczką nie miałem jeszcze do czynienia!
Kamil Szyler
Opinia Google
5/5
5/5

Stacja dla architekta. Zdecydowanie polecam.

Profesjonalne doradztwo, odpowiedzi na pytania oraz stałe informowanie o postępach w przygotowaniu stacji. Sympatycznie, bez udziwnień, wszystko jasno i klarownie. Mieszkam k/ Warszawy - stacja jechała do mnie niecałą dobę. Zdecydowanie polecam i będę tu wracał.
Łukasz Rybaczuk
Opinia Google

Zaufali nam profesjonaliści

Potrzebujesz wsparcia
w budowie komputera?

Uzupełnij formularz i uzyskaj bezpłatną wycenę komputera dostosowanego na miarę Twoich codziennych wyzwań.