Składanie komputerów

Poszukujesz profesjonalnej stacji roboczej lub graficznej idealnie dopasowanej do indywidualnych wymogów – stabilnej, wydajnej, o parametrach i dodatkach, których rzeczywiście potrzebujesz do codziennej pracy? A może jesteś fanem gier online i zależy Ci na zestawie gamingowym, który umożliwi Ci wydobycie każdego detalu z najnowszych tytułów, pozwoli cieszyć się piękną grafiką i błyskawicznie reagować na każde posunięcie przeciwnika?

W Pixelkom przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla osób takich jak Ty – składanie komputerów. Łódź to nasz główny teren działania (siedziba firmy mieści się przy ul. Powszechnej 32), ale gotowe zestawy wysyłamy do Klientów z całej Polski (paczki ubezpieczamy na pełną wartość zamówienia).

Składanie komputerów – Łódź – jak pracujemy?

Dokładnie poznamy Twoje zawodowe lub prywatne potrzeby i złożymy jednostkę idealnie wpisującą się w oczekiwania. Wcale nie musisz znać się na komputerach. Wystarczy, że opowiesz lub opiszesz nam, na czym Ci zależy, a nasi doświadczeni specjaliści IT dobiorą komponenty i specjalnie dla Ciebie złożą komputer o parametrach, których nie znajdziesz w gotowych zestawach.

To od Ciebie zależy typ procesora i karty graficznej, pojemność pamięci RAM, potrzebna przestrzeń dyskowa na aktualne projekty, pojemność dysku HDD oraz wiele innych parametrów, które przesądzają o wydajności i płynności pracy składanej stacji. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone podzespoły polskiego pochodzenia, które najczęściej objęte są długą gwarancją producenta.

Przygotowana stacja będzie nie tylko niezawodna i idealnie dopasowana do charakteru pracy lub rozrywki. Składanie komputerów na indywidualne zamówienie pozwoli Ci także dobrać ciekawy design, ponieważ dla nas estetyka również ma duże znaczenie. Możesz wybrać kolor, wielkość i wygląd obudowy, dodatkowe podświetlenie oraz inne dodatki.

Składanie komputerów – zyskaj zestaw gotowy do działania

Każdy złożony zestaw dokładnie testujemy za pomocą specjalistycznych programów. Zainstalujemy również wybrany system operacyjny i najnowsze sterowniki, zaktualizujemy system BIOS i wgramy darmowy program antywirusowy. Dzięki temu będziesz mógł od razu uruchomić swoją nową stację i korzystać ze wszystkich jej funkcji. Na zestaw otrzymasz 36 miesięcy gwarancji!

Potrzebujesz indywidualnej konfiguracji stacji roboczej?